• Isabel Bjurmalm

Tack för dina 18 år i styrelsen Carina!

Carina Larsson lämnar nu styrelsen i Öckerö Företag efter 18 år. Den längsta tid någon ledamot suttit i styrelsen.

Carina har under många år varit föreningens kassör och en drivande kraft bakom många frågor, bl.a. utmärkelsen "årets företagare" och på senare tid även verkat för etableringen av vår utbildningsverksamhet.


I vår förening är kontinuiteten viktig och Carina har stått för denna värdefulla förmåga under sin långa tid, särskilt värdefullt i tider då det varit stor omsättning på såväl ledamöter och ordförande, och därmed sett till att föreningens kärnvärden alltid har hållits högt.

Vi alla medlemmar tackar Carina för hennes insatser för vår förening och önskar henne välkommen tillbaka om lusten att vara med igen återkommer.
40 views0 comments

Recent Posts

See All

Öckerö Företagarförening 

Klåva hamnväg 12   
475 42  HÖNÖ

info@ockeroforetag.se

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Öckerö Företag är ett självklart val för dig med företag inom Öckerö kommun som söker ett inspirerande nätverk för samverkan och kompetensutveckling - välkommen!